Ремонт зварювального обладнання та інші послуги

  • Головна
  • Ремонт зварювального обладнання та інші послуги

Виконаємо в найкоротші терміни:

  • обслуговування та ремонт зварювального устаткування
  • ремонт інверторних зварювальних апаратів
  • модернізацію і ремонт зварювального обладнання та апаратів, машин контактного зварювання

Зробимо ремонт зварювальних джерел постійного і змінного струму, для зварювання:

  • штучним електродом
  • електродом, що не плавиться в середовищі аргону
  • напівавтоматичного в середовищі СО2
  • сумішах газів (ВС, ВД, ВДУ, ВДМ, ВДГ, УДГ, ВДУЧ, ТДМ, ТДК, СТШ) і механізмів, що подають до них, так само імпортних аналогів, інверторних, виконаних за технологіями з використанням IGBT-транзисторів
  • установок повітряно-плазмового різання

На відремонтовані вузли даємо гарантію.

Підберемо зварювальну технологію за технічним завданням замовника, вкажемо метод зварювання виробу згідно ДСТУ.

Для виконання обраної технології зварювання розробимо необхідний комплект стандартного механічного зварювального устаткування, при необхідності розробимо і виготовимо спеціальне устаткування і оснащення. За бажанням замовника для розробки нового комплекту або спеціального механічного обладнання може бути використано вже наявне зварювальне обладнання. В процесі виготовлення виконаємо ремонт і внесемо необхідні зміни в конструкцію або електричну схему цього обладнання.

Віброобробка застосовується у випадках, коли отжиг економічно недоцільний або неможливий через розміри виробу.

Віброобробка дозволяє стабілізувати геометричні розміри виробів після механічної обробки. Технологія знижує час обробки виробів і енерговитрати в порівнянні з відпалом.

Ми обладнали робоче місце для віброобробки, яке дозволить виконати віброобробку середньогабаритних зварних виробів і продемонструвати можливості віброустановок.

Віброобробці підлягають вироби з чавуну, чорних і нержавіючих сталей, виробів з дюралюмінію (корпуси сучасних катерів і човнів). Після виконання стабілізації видається роздруківка, на якій показаний графік впливу вібрації на виріб і наслідок її впливу.

При великих габаритах виробів можливий виїзд нашого фахівця на підприємство, де знаходиться виріб, що підлягає стабілізації.

Допомагаємо вибрати необхідний метод наплавлення для відновлення геометричних розмірів або для зміцнення поверхні.

На озброєнні у нашого підприємства є практика застосування як стандартних методів наплавлення, таких як дугова під шаром флюсу суцільним дротом, порошковим дротом, суцільним дротом в середовищі вуглекислого газу. Також нашим підприємством була освоєна методика індукційного наплавлення, коли на поверхню наноситься порошок, який надалі плавиться на поверхні сталевого виробу струмами високої частоти (ТВЧ), утворюючи тонкий, зносостійкий шар металу.

Розробимо необхідний комплект обладнання на основі стандартного механічного зварювального устаткування, при необхідності і за бажанням замовника з використанням вже наявного обладнання.

Відпрацьовуємо технологію.

Проектування і виготовлення комплексів з використанням технології індукційного нагріву (ТВЧ) і повітряно-плазмового напилення.

Можлива комплектація комплексів обладнання, що забезпечує необхідні параметри, з наявного у замовника. Заміна в установках, даного виду, машинних генераторів на сучасні, з використанням тиристорів і IGBT-транзисторів. Зробимо якісний ремонт з гарантією. Розробимо і виготовимо необхідний індуктор.

Виконуємо пуско-налагоджувальні роботи.

Розробимо проект, виготовимо необхідне механічне зварювальне обладнання.

Підберемо зварювальне обладнання для комплектації автоматичних ліній з виробництва цистерн і великогабаритних ємностей, труб різного діаметру, рамних конструкцій з різною ваговій навантаженням, балок різного профілю і типорозмірів, незалежно від ступеня автоматизації.

Виконуємо пуско-налагоджувальні роботи. При комплектації ліній може бути розглянутий варіант модернізації і подальшого використання вже наявного обладнання.

Зв’язатися з нами
Viber: +38 (050) 310-51-19
Приїжджайте в наш офіс:

Україна, Київ, 04074
Вулиця Автозаводська, 2

Як дістатися до нас:

Через прохідну Інституту надтвердих матеріалів можна пройти і проїхати автомобілем – скористуйтеся підказками на мапі нижче. Наш офіс на другому поверсі будівлі.