Електродугова наплавка

Установка для наплавлення
Призначена для відновлення поверхонь деталей, що мають циліндричну форму методом електродугового наплавлення в середовищі захисних газів.
Установка УВН-700-1
Призначена для автоматичного наплавлення технологічного шару металу на внутрішні отвори роликів МНЛЗ, дротом суцільного перерізу в середовищі захисних газів.
Установка АУНП-002
Призначена для автоматичного наплавлення технологічного шару металу на зовнішню поверхню деталей прокатного верстата ЛПЦ-1700: муфт, корпусів підшипників (подушок), шпинделів дротом суцільного перерізу в середовищі захисних газів, а також порошковим дротом.
Установка для наплавки УН-05
Призначена для автоматичного наплавлення технологічного шару металу на зовнішню поверхню валів в середовищі захисних газів.
Установка РМ-9-02
Призначена для автоматичного наплавлення бігової доріжки, внутрішньої поверхні та верхньої частини реборд кранових коліс дротом під флюсом, в середовищі захисного газу і відкритою дугою порошковим дротом діаметром 2,4; 2,8; 3,2; 3,6 мм, дротами суцільного перетину 1,6 мм.
Автомат для наплавлення рам бокових і балок надресорних
Призначений для напівавтоматичного наплавлення технологічного шару металу в середовищі захисних газів.
Установка для наплавлення валків прокатного стана АС354-7000-2
Призначена для автоматичного наплавлення технологічного шару металу на зовнішню поверхню деталей в середовищі захисних газів.
Установка УЗ-500-1000
Установка для зварювання УЗ-500-1000 призначена для автоматичного зварювання кільцевих та повздовжних швів аргонодуговим методом (TIG).
Зв’язатися з нами
Viber: +38 (050) 310-51-19
Приїжджайте в наш офіс:

Україна, Київ, 04074
Вулиця Автозаводська, 2

Як дістатися до нас:

Через прохідну Інституту надтвердих матеріалів можна пройти і проїхати автомобілем – скористуйтеся підказками на мапі нижче. Наш офіс на другому поверсі будівлі.